Blackpool Illumination

Blackpool Illumination

روشنایی بلکپول

راه اندازی مسابقه بزرگ طراحی جدید Blackpool Illumination ، با ابراز هیجان از فرصتی بی نظیر برای هنرمندان ، طراحان ، متخصصان خلاق و شرکت های روشنایی برای طراحی کار جدید به عنوان بخشی از یک برنامه استراتژیک مهم برای ابداع مجسمه های روشنایی برای مخاطبان قرن ۲۱ استفاده می کند.

هیچ ایده از پیش تعبیری وجود ندارد که چه کار یا آثار می تواند باشد ما می خواهیم مخاطبان آرزو کنند ، غافلگیر شده از تماشایی و از هشیاری کار نبرده باشند. این می تواند تعاملی باشد ، حس سرگرمی و بازیگویی را برای مخاطبان خود به ارمغان می آورد.

ما می خواهیم رنگ و نور را برای ترغیب مردم به کاوش در ساحل ببینیم. طبیعتاً آن فرصت های تصویر کلاسیک را برای پخش این کلمه در مردم در سراسر جهان ایجاد می کند که بلکپول اشراق خود را برای قرن بیست و یکم اختراع می کند.

حداکثر پنج هنرمند / شرکت از “ابراز علاقه” انتخاب می شوند که هرکدام برای دریافت طرح مفهوم خود مبلغ ۱۰۰۰،۰۰۰ پوند مبلغ افتخاری دریافت می کنند.

“این یک فرصت خارق العاده برای یک هنرمند یا طراح برای خلق اثری است که توسط بیش از ۳.۵ میلیون نفر در تفرجگاه زیبای ما دیده می شود. ما همیشه از فناوری روشنایی نوآورانه استقبال کرده ایم و بسیار هیجان زده می شویم تا ببینیم چه ایده هایی از طریق مسابقه به وجود می آید.

artled
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *