نمایشگاه روشنایی Euroluce

نمایشگاه روشنایی Euroluce

نمایشگاه روشنایی Euroluce ، نمایشگاهی سالانه و مشهور در جهان است که مردم را در مرکز طراحی روشنایی باز می گرداند.

نمایشگاه تجاری به عنوان یک پل ارتباطی مهم بین صنعت روشنایی و مبلمان وجود دارد و درک کاملی جدید از آنچه روشنایی می تواند ظاهر فضا را به عنوان یک عنصر طراحی تقویت کند ، فراهم می آورد.

این رویداد که معیار جهانی برای فن آوری های برش و فرهنگ طراحی به حساب می آید ، پیش بینی شده ترین نمایشگاه بزرگ برای تولید کنندگان ، طراحان ، معماران ، فروشندگان است که به دنبال برقراری تعادل هماهنگ بین دوقلوهای محصولات روشنایی هستند – عملکرد و احساسات. و دقیقاً به همین دلیل است که Euroluce یک محرک مهم برای روندها و الهام بخش و همچنین مطمئن ترین منبع برای درک روندهای روشنایی است.

Euroluce ، که هر دو سال یک بار روشن می شود ، همزمان با معتبر Salone del Mobile در میلان ، یک مرجع بین المللی برای مبلمان طراحی می شود. بعد از موفقیت Euroluce 2017 که ۴۸۵ نفر از بهترین غرفه داران ایتالیایی و خارجی در این بخش را در بیش از یک منطقه نمایشگاهی در حدود ۳۸،۰۰۰ متر مربع و همچنین ۳۴۳،۶۰۲ شرکت کننده در ۶ روز از ۱۶۵ کشور جهان جمع کرده است ، Euroluce 2019 ماموریت خود را برای نشان دادن جدیدترین موارد ادامه خواهد داد در راه حل های روشنایی برای خانه ها ، دفاتر ، مهمان نوازی و بیرون از منزل.

طیف گسترده ای از مارک های روشنایی درجه یک از قبیل DelightFULL ، Flos ، LUXXU ، KOKET ، Oluce ، Louis Poulsen ، Boca do Lobo ، Seletti ، FontanaArte ، Panzeri ، Italamp، Foscarini، Carpyen و DCW Edition راه حل های برجسته خود را برای هر دو ارائه می دهند پروژه های مسکونی ، تجاری و معماری.

Euroluce نه تنها نمایشگاه بین المللی آوانگارد در جهان است که نوآوری های طراحی را در طیف گسترده ای از محصولات روشنایی از جمله لامپ های آویز ، چراغ های سقفی ، نورپردازی دیواری ، لامپ های کف ، لامپ های میز ، روشنایی پیست ، نورپردازی فرو رفته و روشنایی تزئینی به نمایش می گذارد.

Euroluce همواره یک بستر عالی برای شبکه سازی برای تقویت روابط تجاری بین المللی جدید برای همه غرفه داران بوده است. همچنین یک آزمایشگاه واقعی برای نوآوری های فناوری است که در آن نوآوران و تولید کنندگان برتر دنیا با استفاده از جدیدترین فن آوری های LED و OLED و جدیدترین نسل سیستم های هوشمند روشنایی ، امکاناتی برای روشنایی سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی را کشف می کنند.

artled
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *