نورپردازی در کریسمس

نورپردازی در کریسمس

نورپردازی ال ای دی برای کریسمس و سالهای نو بهترین روش است که در تعطیلات به روشی مقرون به صرفه و تأثیر مورد نظر از نورپردازی با کیفیت بالا ، ارایه میکند.

در اینجا چند مکان آورده شده است که نورپردازی LED در این فصل تعطیل چشمه ای را ایجاد می کند.

“توپ” در شهر نیویورک: تا سال ۲۰۰۶ هنگامی که شهر نیویورک برای کاهش هزینه های برقی و افزایش طول عمر مفید لامپ های شخصی ، چراغ های LED را اجرا کرد. در مورد اعداد واقعی نیز که نشانگر سال تقویم قدیمی و جدید در طول مراسم است ، همین موضوع صادق است. آخرین باری که هالوژن برای اعداد استفاده شد در سال ۲۰۰۹ بود. از سال ۲۰۱۰ کل نمایش به سبک LED جشن گرفته شده است.

نمایش نور کریسمس که شامل تقریبا ۱۰۰۰۰۰ چراغ LED است . تقریبا ۳۴.۵۰۰ LED (قرمز ، زرد ، سبز ، آبی ، بنفش ، و سفید خنک) از درخت کریسمس سحر و جادو Macy در حالیکه ۶۵۰۰۰ مورد دیگر یا تقریبا ۶۵،۰۰۰ بقیه نمایش را دور می زند ، لطف می کند. Wanamaker ها “۹۰٪ از انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای استاندارد استفاده می کنند (که در نمایشگاه قدیمی ۵ تا ۷ وات در هر لامپ بودند)” و “رنگهای LED از رنگهای کم نور تر و خالص تر هستند.”

درخت شناور در ریودوژانیرو: درخت شناور در ریو اولین بار در سال ۱۹۹۶ رونمایی شد و فصل تعطیلات را با بیش از سه میلیون لامپ میکرو آغاز می کند.

این نمایشگر نور از ۱۰۰ بازتابنده LED استفاده می کند که به درخت کتاب رکورد جهانی گینس اجازه می دهد نمایشگر خود را از نظر رنگ و صفحه نمایش تطبیق دهد.

artled
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *