لایت باکس چیست؟

لایت باکس چیست؟

لایت باکس تابلویی ست که منبع نور از پشت به آن تابیده میشود که باعث روشن شدن تابلو و نمایش وضوح و زیبایی بیشتر آن میشود و از جنس پارچه بک لایت ، فلکسی فیس یا طلق های بک لایت هستند.

قاعدتا در اکثر مکان ها مانند گالری ها، کافی شاپ ، مجتمع های تجاری و … این تابلو را مشاهده کرده ایم که استفاده از این تابلو برای تبلیغات مناسب و همچنین باعث جلب توجه بیشتری میشود.

این تابلوها بسته به مکان مورد نظر در مدل های یک رو ، دو رو و چهارطرفه ساخته میشوند و همچنین قابل استفاده در مکان های باز و بسته و بهترین گزینه برای استفاده و تبلیغ محصولات در محیط های تاریک و سایه مانند است.

تابلو لایت باکس نسبت به بنرهای تبلیغاتی دارای عمر کاربردی زیادی است که میتوان مدلی را انتخاب کرد که قابلیت تعویض پوستر تبلیغاتی را داشته باشد.

برای چاپ لایت باکس از تکنولوژی UV (جوهر افشان تکنولوژی چاپ با کیفیت بالا با پلیمر نانو جوهر که تحت عمل اشعه ماورابنفش است) کمک گرفته میشود که این تکنولوژی ، از جدیدترین متدهای روز دنیا در صنعت چاپ و همچنین از مزایای بزرگ آن، مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ ناشی از تابش نور خورشید و کیفیت بالای چاپ برای استفاده در مکان هایی که با دکوراسیون خاص و متفاوت طراحی میشوند.

در گذشته برای منبع نور لایت باکس از مهتابی استفاده میشد که از نظر مصرف برق بهینه نبود و همچنین در پخش نور بطور یکدست عمل نمیکرد و اما امروزه از منبع نور SMD استفاده میشود که در مصرف انرژی بسیار به صرفه و طول عمر بیشتری دارد.

انواع تابلو لایت باکس:

لایت باکس فریم لس آلومینیومی

لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس کریستالی

لایت باکس پارچه ای:

۱- لایت باکس پارچه ای یکطرفه

۲- لایت باکس پارچه ای دو طرفه

لایت باکس برای محیط های باز

artled
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *