تونل نوری

جشنواره نور

تونل نوری

تونل نوری محصولی جدید حاصل ابتکار و خلاقیت و تلفیقی از هنر نورپردازی و علم الکترونیک میباشد. امروزه در اکثر شهرهای ایران و سایر کشورها شاهد این زیبایی هستیم.

این سازه جلوه ای از انواع رنگ های زیبا دارد که برای بیننده هیچگاه تکراری نمیشود زیرا هر پیکسل از این سازه قابلیت اجرای انواع اشکال ، انیمیشن ها، عکس های متحرک، فیلم ،متن بصورت روان را دارد.

انواع تونل نوری

این محصول در دو نوع مختلف ساخته میشود:

تونل نور تک رنگ با ریسه ال ای دی انگشتی:

تونل نور تک رنگ با ریسه ال ای دی انگشتی یکی از ساده ترین مدل های تونل نوری میباشد که این مدل را میتوان بر روی انواع سازه های فلزی با طرح و اشکال مختلف پیاده سازی کرد. نصب و اجرای این طرح نیز آسان میباشد.

تونل نور فول کالر با ریسه ال ای دی انگشتی آدرس پذیر:

تونل نور فول کالر با ریسه ال ای دی انگشتی آدرس پذیر یکی از زیباترین طرح های تونل نوری میباشد که قابلیت پخش فیلم ،متن، عکس های متحرک، اشکال هندسی و تغییر افکت و رنگ بصورت همزمان را دارد که تک به تک پیکسل ها توسط نرم افزار و سامانه اصلی کنترل میشوند و هر ال ای دی بصورت جداگانه میتواند بیش از ۱۶ میلیون رنگ را به نمایش بگذارد.

ال ای دی پیکسلی یا ال ای دی آدرس پذیر گونه جدید ال ای دی RGB می باشد که علاوه بر ال ای دی RGB دارای یک آی سی کنترلی می باشد، که به وسیله این آی سی کنترلی می توان رنگ ال ای دی های مختلف در یک مجموعه ال ای دی یا یک ریسه ال ای دی یا نوار ال ای دی تک تک کنترل کرد، ال ای دی های در گونه های مختلف نواری، انگشتی و … ساخته می شوند، مهمترین آی سی های کنترلی از ال ای دی های عبارتند از ws2811، ws2812, sk6812, ws2813, ucs1904, tm1804 .

یکی دیگر از توانمندی های شرکت ال ای دی آرت(LED Art) ، طراحی و تولید کنترلر چهارکانال آدرس پذیر وای فای است که این کنترلر در طراحی افکت و رقص نور ، اجرای متن، عکس، فیلم و…این سازه، که از نرم افزار و سخت افزار مخصوصی که توسط این شرکت تولید و اجرا میشود کمک میگیرد و باعث متمایز شدن و زیباتر دیده شدن این دسته از سازه های نورپردازی میشود. و همچنین این کنترلر نیز به محدود نبودن قابلیت اجرای افکت ها در بی نهایت زمان اشاره میکند.

artled
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *