انواع ریسه بلوطی

ریسه بلوطی در سه مدل، ریسه تک رنگ، ریسه هفت رنگ بلوطی و ریسه فول کالر (تمام رنگ) تولید می‌شوند، تفاوت‌های این سه مدل در ادامه توضیح داده می‌شود.

ریسه تک رنگ بلوطی

ریسه تک رنگ بلوطی، ساده‌ترین مدل ریسه بلوطی می‌باشد، ریسه تک رنگ پس از اتصال به برق ۲۲۰ ولت روشن می‌شود و هیچگونه تغییر رنگی نخواهد داشت، ریسه تک رنگ در رنگ‌های سفید، زرد، سبز، قرمز و آبی تولید می‌شود ولی در صورت سفارش تعداد بالا می‌توان آن را به هر رنگی که شما سفارش دهید تولید کرد.

ریسه تک رنگ به طور معمول به صورت ۱۰ متری با ۱۵ شعله تولید می‌شود و می‌توانید چند تا آن را پشت سر هم به هم وصل کنید، در صورتی که به تعداد شعله بیشتر یا کمتری در ۱۰ متر نیاز دارید، آن را نیز می‌توان متناسب با نیاز شما تولید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ریسه بلوطی تک رنگ روی لینگ زیر کلیک کنید.

ریسه بلوطی تک رنگ

ریسه هفت رنگ بلوطی

پس از اتصال ریسه هفت رنگ بلوطی به برق ۲۲۰ ولت کل ریسه با گذشت زمان تغییر رنگ می‌دهد، هفت رنگ عبارت‌اند از: سفید، قرمز، سبز، آبی، زرد، فیروزه‌ای، بنفش.

ریسه ال ای دی هفت رنگ
رنگ‌های ریسه هفت رنگ

ریسه هفت رنگ به طور معمول به صورت ۱۰ متری با ۱۵ شعله تولید می‌شود و می‌توانید چند تا آن را پشت سر هم به هم وصل کنید، در صورتی که به تعداد شعله بیشتر یا کمتری در ۱۰ متر نیاز دارید، آن را نیز می‌توان متناسب با نیاز شما تولید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ریسه بلوطی هفت رنگ روی لینگ زیر کلیک کنید.

ریسه بلوطی هفت رنگ

ریسه فول کالر (تمام رنگی) بلوطی

ریسه فول کالر مدرنترین نوع ریسه می‌باشد، در ریسه فول کالر برعکس ریسه تک رنگ و هفت رنگ، رنگ هر شعله در یک ریسه می‌تواند متفاوت باشد و به واسطه این ویژگی می‌توان افکت های زیبایی از جمله آبشاری و رنگین کمانی و… در این ریسه‌ها خلق کرد.

ریسه فول کالر را نمی‌توان میستقیما به برق ۲۲۰ وصل کرد و حتما نیاز به کنترلر دارند، ریسه های فول کالر گروه ال ای دی آرت غالبا با کنترلرهای اختصاصی طراحی شده توسط گروه ال ای دی آرت به فروش می‌روند، در این صورت شما می‌توانید ریسه با کنترلر را مستقیما به برق ۲۲۰ ولت وصل کنید. کنترلرهای اختصاصی گروه ال ای دی آرت قابل کنترل با ریموت ۱۲ کانال می‌باشند و به وسیله آن می‌توانید افکت و رنگ ریسه ها را تغییر دهید.

ریسه فول کالر به صورت ۱۰ متری ۲۰ شعله(هر متر دو شعله) تولید می‌شوند و با توجه به اینکه هر ریسه یک کنترلر دارد نمی توانید آن‌ها را پشت سر هم وصل کنید ولی در صورتی که ریسه فول کالر با طول بیشتر نیاز دارید می‌توان آن را متناسب با نیاز شما تولید کرد، تراکم(تعداد شعله در هر متر) آن نیز متناسب با نیاز شما نیز قابل تغییر می‌باشد.

نمونه فیلم ریسه بلوطی فول کالر:

نمونه فیلم‌های بیشتر و اطلاعات تکمیلی:
ریسه فول کالر

 

 

ادمین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *